Потенціометр з тросовим механізмом DWP
38 865,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWP
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потенціометр з тросовим механізмом DWP забезпечує точне вимірювання лінійного переміщення. Завдяки надійній конструкції та високій роздільній здатності, підходить для застосування в промислових та мобільних системах автоматизації.
- Хід вимірювання: 1800 мм
- Резистивний тип: 5 кОм / 10 кОм або з вбудованим перетворювачем напруги/струму
- Легкий монтаж
| Характеристика | Значення |
|---|
| Хід вимірювання | 1800 мм |
| Тип вимірювання | Резистивне (подільник напруги) |
| Лінійність | 0.5%, 0.1% або 0.05% |
| Тип виходу | Резистивний вихід: 5 кОм / 10 кОм |
| Аналоговий вихід | 0 - 5 В, 0 - 10 В, 0 - 20 мА, 4 - 20 мА |
| Живлення | 24 ВDC, макс. 15 - 30 В (вихід напруги/струму) |
| Електричні з'єднання | Кабель 2.5 м (стандартний) |
| Швидкість переміщення | 2 м/с |
| Матеріал корпусу | Алюміній / Сталь / Пластик ABS |
| Вага | < 550 г |
| Рівень захисту | IP 54 |
| Температура експлуатації | -20°C ... +80°C |
| Температура зберігання | -30°C ... +90°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opkon |
| Країна виробник | Туреччина |
| ⚙ Технічні характеристики | |
| Клас захисту від зовнішніх впливів | IP 54 |
| Хід вимірювання | 1800 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній/ Сталь/пластик ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 865,40 ₴



