

Датчик кута повороту RTP
7 858 ₴
- Готово до відправки
- Код: RTP
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кут вимірювання 345° ± 2°
- 50 мільйонів переміщень
- Подвійні підшипники
- Незалежна лінійність 0,5%
- 2K, 5K або 10K
Датчик кута повороту RTP — це високоточний прилад, призначений для вимірювання кута обертання об'єкта відносно початкової точки. Цей пристрій широко використовується в різних галузях, таких як автоматизація, робототехніка, автомобільна промисловість та інші сфери, де важливо точно відслідковувати рухи механізмів або систем. Завдяки своїй точності і надійності, датчик кута повороту забезпечує високий рівень контролю та ефективності роботи механізмів.
| Параметр | Значення |
|---|
| Кут вимірювання | 345° ± 2° |
| Опір | 2 kΩ, 5 kΩ або 10 kΩ |
| Допуск опору | ± %20 |
| Рекомендований струм щупа | < 1 μA |
| Навантажувальний опір | 100 kΩ мін. |
| Роздільна здатність | Infinite |
| Лінійність | %0,5 |
| Джерело живлення | 28 VDC макс. |
| Електричні з'єднання | Вихід кабеля |
| Матеріал стержня | Нержавіюча сталь |
| Діаметр стержня | Ø6 мм |
| Рівень захисту | IP 54 |
| Робоча температура | -20°C ... +80°C |
| Температура зберігання | -30°C ... +90°C |
| Механічний ресурс | 50 мільйонів рухів |
| Розміри корпусу | Ø40 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opkon |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вих. Сигнал | Потенціометричний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20°C ... +80°C |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Диап. Вимірювань | 345° ± 2° |
| вих. сигнал | 2 кΩ, 5 кΩ або 10 кΩ |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| вимірювана величина | Кут |
| Кут вимірювання | 345° ± 2° |
| Живлення датчика | 28 VDC max. |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 858 ₴



