

Датчик кута обертання MRPF 28
7 858 ₴
- Готово до відправки
- Код: MRPF 28
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Діаметр 28 мм
- Промисловий вихід напруги
- Рівень захисту IP 54
- Ротаційний, безконтактний, магнітний аналоговий вихідний абсолютний сенсор
Датчик кута повороту MRPF 28 — це високоточний прилад, призначений для вимірювання кута обертання об'єкта відносно початкової точки. Цей пристрій широко використовується в різних галузях, таких як автоматизація, робототехніка, автомобільна промисловість та інші сфери, де важливо точно відслідковувати рухи механізмів або систем. Завдяки своїй точності і надійності, датчик кута повороту забезпечує високий рівень контролю та ефективності роботи механізмів.
| Тип вимірювання | Магнітний абсолютний енкодер без контакту |
|---|
| Роздільна здатність | макс. 12 біт |
| Кут вимірювання | До 0...360° (крок 5°) |
| Вихідний сигнал | Аналоговий (напруга) |
| Тип вихідного сигналу | Напруга на виході: 0-5 VDC або 0-10 VDC |
| Живлення | 8-24 VDC (0-5 VDC) / 15-24 VDC (0-10 VDC) |
| Кабель | 1 м кабель (стандарт) |
| Лінійність | ≤±0,5 %FS |
| Діаметр стержня | Ø6 мм |
| Споживана потужність (без навантаження) | < 40 мА (@24 VDC) |
| Захист від зворотної полярності | До +30 VDC |
| Швидкість переміщення | 1000 об/хв |
| Матеріал стержня | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | Ø28 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Температура експлуатації | -20°C ... +80°C |
| Температура зберігання | -30°C ... +90°C |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opkon |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вих. Сигнал | Аналоговий (напруга) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20°C ... +80°C |
| Довжина кабелю | 1 м кабель (стандарт) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Максимальна швидкість | 1000 об/хв |
| Диап. Вимірювань | До 0...360° (крок 5°) |
| вих. сигнал | Напруга на виході: 0-5 ВDC або 0-10 ВDC |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| вимірювана величина | Кут |
| Кут вимірювання | До 0...360° (крок 5°) |
| Живлення датчика | 8-24 VDC (0-5 VDC) / 15-24 VDC (0-10 VDC) |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 858 ₴



