Лінійний потенціометр із шарнірним кріпленням OPKON LPC 10 кОм, 700 mm
від 19 326,50 ₴
- В наявності
- Код: LPC-700-D-10K-C2
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійні потенціометри — це перетворювачі переміщення ходу штока (штанги) в сигнали, що характеризують його позицію. Потенціометричні датчики лінійних переміщень або позиційні лінійки — це пристрої, що дають змогу заміряти положення об'єкта в межах певних у специфікації на конкретний позиціонер. Принцип роботи лінійних позиціонерів/потенціометрів — розподіл напруги на гібридну провідну плівку. Типи корпусу та способи монтажу можуть бути різними.
Лінійні потенціометри OPKON LPC — основні переваги:
Тип пристрою: лінійний аналоговий позиціонер (потенціометр), довгий хід
Вимірюваний діапазон: 50 - 800 мм
Великий механічний ресурс: 100 мільйонів переміщень
Висока повторюваність: < 0,01 мм
Нескінченна здатність:
- 5 кОм: 50 ... 600 мм,
- 10 кОм: 650 ... 800 мм
Розміри, маркування виходів кабелю та технічні характеристики лінійних позиціонерів (потенціометрів) Opkon серії LPC

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opkon |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Повзунковий |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість позицій | 1000 |
| Одиниця виміру опору | кОм |
| Значення опору | 10 |
| Максимальна робоча напруга | 30 В |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Тип підключення | роз'єм, 4 контакти |
| Матеріал штока | Нержавіюча сталь |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Напруга живлення | 28 VDC max |
| температура довкілля | -20…+80 °C |
| Вимірюваний діапазон | 700 mm |
| Спосіб кріплення | шарнірні наконечники |
| Номінальний опір | 10 кОм |
| Діаметр штока | 10 мм |
| Механічний термін експлуатації | 100 000 000 циклів |
| Максимальна швидкість переміщення | 5 м/с |
| Клас захисту від зовнішніх впливів | IP65 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 19 326,50 ₴



