
Охолоджувач для манометрів і датчиків тиску
від 1 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджувач для манометрів і датчиків тиску
Призначений для запобігання манометрам і датчикам тиску, що вимірюють тиск пари, гарячої рідини та інших вимірюваних середовищ, що мають високу робочу температуру від безпосередньої дії середовища. Під час застосування охолоджувача-перехідника температура середовища знижується до робочої температури перетворювача завдяки відведенню тепла.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | 12Х18Н10Т |
| підключення датчика | G1/2 |
| Зовнішній діаметр | 30 mm |
| Макс. робочий тиск | 580 Bar |
| Приєднання до процесу | G1/2 |
| Максимальна робоча температура | 400 °C |
| Довжина L | 117 mm |
| Вимірювальні матеріали | Гази, Рідини |
| вимірювана величина | Тиск |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 200 ₴



