Сигналізатор реле тиску серії TGPS 0,1 — 10 Bar
3 716,60 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TGPS 0,1 - 1 Bar
Відправка з 10 травня 2026+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сигналізатор реле тиску серії TGPS
Реле тиску TGPS використовується для вимірювання й контролю тиску в лінії.
-30°C / 100° C
NC/NO Змінний статус зв'язку
42VAC
Вільнорізальний сталевий корпус
Опс. Латунний або неіржавкий корпус
G1/8 "С'єднання для низького тиску
G1/4 "С'єднання для високого тиску
Сфери застосування:
Нагрівачі, охолоджувачі води, мастило тощо. Ідеальний варіант збирання — вертикальний.
Переваги:
* Висока точність
* Легко регульований
* Економний.
Діапазон вимірювання й контролю тиску
0,1 - 1 Bar NC / NO
0,5 - 5 Bar NC / NO
1 - 10 Bar NC / NO
10 - 20 Bar NC / NO
20 - 50 Bar NC / NO
50 - 150 Bar NC / NO
100 - 300 Bar NC / NO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип виходу | Реле |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал - Нержавіюча сталь 316, пластик - PP |
| Максимальний тиск | 150% |
| Відносна вологість | 5-95% |
| Робоча температура | (-) 40 ... (+) 150 С(метал); (-) 25.... (+) 60 З (пластик) |
| Механічне з'єднання | ¼ BSP |
| Ущільнювальне кільце | NBR |
| Максимальний струм | 5A / 250 VAC |
| Вага(кг) | метал - 0.2, пластик 0.1 |
| Контакт | 1 x NO / NC |
| Термін експлуатації | До 10.000.000 циклів (в залежності від робочого діапазону) |
| Матеріал діафрагми | Метал - Нержавіюча сталь, опціонально вітон, Пластик - NBR, опціонально вітон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 716,60 ₴



