Розширення Loxone RS232 призначене для інтеграції пристроїв із інтерфейсом RS232.
від 16 140,80 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 100013
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширення RS232
Номер товару: 100013
За допомогою розширення RS232 ви можете легко розширити систему для взаємодії з іншими пристроями за допомогою інтерфейсу RS232.
- Взаємодія з проекторами, AV-ресиверами, телефонними системами тощо
- Просте підключення до міні-сервера
- Компактна конструкція для монтажу на DIN-рейку
RS232 вже багато років утверджується як фантастично надійний спосіб передачі даних. Інтерфейс RS232 можна знайти на багатьох електронних пристроях, таких як телевізори, музичні системи, пристрої для відкриття гаражних воріт, системи вентиляції та опалення та багато-багато іншого.
Цими пристроями можна керувати за допомогою простих команд для вмикання/вимкнення, налаштування або зчитування інформації. Звичайно, все це зроблено за допомогою повного розуму та можливостей вашого міні-сервера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loxone |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Тип управління | Автоматичне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість модулів | 1 |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 28 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Максимальна вологість | 95 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 62 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 16 140,80 ₴



