



Перетворювачі тиску MBS 3000 0 – 6 Bar
9 370,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 060G1124
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- для застосування в промисловості
- діапазон вимірювань від 0 – 1 0 – 600 бар
- різні варіанти вихідних сигналів
- для вимірювання абсолютного або надлишкового тиску
- лазерна калібрування
- клас захисту корпусу IP65 або IP67.
Метрологічні та механічні характеристики
|
Робоче середовище |
Повітря, гази, рідини (в т. ч масла) | |
| Тип вимірюваного тиску | Абсолютне/відносне | |
| Діапазони вимірювань, бар | 0-10,0-16, 0-25, 0-40, 0-60, 0-100, 0-160, 0-250, 0-400, 0-600 | |
| Діапазони допустимих температур робочого середовища, °C | Від -40 до 85 | |
| Діапазон компенсованих температур, °C | Від 0 до 80 | |
| Точность измерений | ≤±0,5-1% диапазона измерений | |
| Дополнительная погрешность на изменение температуры окружающего воздуха | ±0,2% диапазона измерений/10 °C | |
| Время реакции, мс | <4 | |
| Предельное давление перегрузки (статическое) | 6-кратный диапазон измерений, но не более 1500 бар | |
| Давление разрыва чувствительного элемента | >6-кратный диапазон измерений, но не более 2000 бар | |
| Присоединение давления | Внешняя резьба G ¼”А DIN 3852 стандартно | |
| Материал частей, контактирующий со средой | Нержавеющая сталь AISI 316L | |
| Корпус | Нержавеющая сталь AISI 316L, класс защиты IP65 или IP67 | |
| Виброустойчивость | синусоидальное воздействие | 5-25 Гц амплитудой 15,9 mm-pp, 25-2000 Гц с ускорением 20 g |
| случайное воздействие | 5-1000 Гц c ускорением 7,5g | |
| Устойчивость к ударам | Удар 500g в течение 1мс в соответствии с IEC 60068-2-27 | |
| Масса, кг | 0,2-0,3 | |
Номенклатура стандартных преобразователей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Тип виходу | Транзистор |
| Контрольована середа | Повітря, Газ, Масло, Рідина, Хладони |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Дистанційне управління | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Максимальна температура робочого середовища | 85 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Вага | 0.3 кг |
| Термін служби | 36 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Вид вихідного сигналу | Аналоговий |
| Мінімальна робоча напруга | 9 В |
| Максимальна робоча напруга | 32 В |
| Максимальний струм комутації | 28 А |
| Тип тиску | Надмірне |
| Максимальний робочий тиск | 4500 кПа |
| Похибка вимірювання | 0.5 % |
| Час відгуку | 4 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальні матеріали | Гази, Рідини |
| вимірювана величина | Тиск |
| Дистанційне керування | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 370,80 ₴



