Сигналізатор граничного рівня VEGAPOINT 21 для сигналізації рівня рідин на водній основі
від 17 000 ₴
- В наявності
- Код: VEGAPOINT 21
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діелектрична проникність > 1,5, різьблення від½", універсальне приєднання G1" для гігієнічних адаптерів, M12, роз'єм ISO 4400, транзисторний вихід, IO-Link, бездротова настройка, сертифікати та гігієнічні Ex
Сигналізатор граничного рівня VEGAPOINT 21 з малими монтажними розмірами призначений для сигналізації рівня рідин на водній основі. VEGAPOINT 21 не залежить від властивостей контрольованого середовища і тому не вимагає установки. Датчик має кольоровий індикатор стану перемикання, добре видимий з будь-якого напрямку. Опціональне універсальне приєднання для гігієнічних адаптерів забезпечує можливість простого монтажу згідно з гігієнічними вимогами харчової і фармацевтичної промисловості. Маленька версія сигналізатора рівня виконана в компактному корпусі з нержавіючої сталі і поставляється з електронікою у виконанні або з транзисторним виходом, або з транзисторним виходом і додатковим цифровим комунікаційним інтерфейсом IO-Link. Настройка датчика може виконуватися через настроечное додаток на планшеті або смартфоні, з бездротовим з'єднанням Bluetooth. Можна налаштувати бажаний режим перемикання, застосування та інші параметри.
Особливості
Сигналізатор граничного рівня VEGAPOINT 21 з малими монтажними розмірами призначений для сигналізації рівня рідин на водній основі. VEGAPOINT 21 не залежить від властивостей контрольованого середовища і тому не вимагає установки. Датчик має кольоровий індикатор стану перемикання, добре видимий з будь-якого напрямку. Опціональне універсальне приєднання для гігієнічних адаптерів забезпечує можливість простого монтажу згідно з гігієнічними вимогами харчової і фармацевтичної промисловості. Маленька версія сигналізатора рівня виконана в компактному корпусі з нержавіючої сталі і поставляється з електронікою у виконанні або з транзисторним виходом, або з транзисторним виходом і додатковим цифровим комунікаційним інтерфейсом IO-Link. Настройка датчика може виконуватися через настроечное додаток на планшеті або смартфоні, з бездротовим з'єднанням Bluetooth. Можна налаштувати бажаний режим перемикання, застосування та інші параметри.
- Кольоровий кругової настроюється індикатор стану перемикання
- Проста інтеграція в системи управління з комунікацією через інтерфейс IO-Link
- Недорогий сигналізатор граничного рівня з найменшими настановними розмірами
| Температура процесу: | -40 ... 115 °C |
| Тиск процесу: | -1 ... 25 бар (-100 ... +2500 кПа) |
| Матеріали у контакті з середовищем: | сталь 316L, PEEK |
| Різьбове приєднання: | ≥ G, ≥ ½ NPT, гігієнічні приєднання |
| Матеріал ущільнення: | EPDM, FKM |
| Ступінь захисту: | IP66/IP67, IP69 |
| Вихідний сигнал: | транзистор (NPN/PNP), IO-Link |
| Навколишня температура: | Від -40 до 70°C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vega |
| ⚙ Технічні характеристики | |
| Тип вихідного сигналу | транзистор (NPN/PNP), IO-Link |
| Робочий тиск | -1 ... 25 бар (-100 ... +2500 кПа) |
| Температура процесу | -40 ... 115 °C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальні матеріали | Рідини |
| Тип вимірювання | Ємнісний |
| вимірювана величина | Граничний рівень |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 17 000 ₴



