


Рівнемір VEGAFLEX 83 для вимірювання агресивних рідин або рідких продуктів
від 30 000 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VEGAFLEX 83 призначений для вимірювання агресивних рідин або рідких продуктів при самих високих гігієнічних вимогах. Рівнемір забезпечує точні і надійні виміряні значення при будь-яких умовах застосування, включаючи пар, налипання, піноутворення або конденсат. VEGAFLEX 83 - економічне рішення для вимірювання рівня і розділу фаз.
Особливості
- Початкова установка з програмою-помічником забезпечує простий і швидкий пуск в експлуатацію
- Спеціальний гігієнічний виконання забезпечує найнадійніший очіщаемость
- Тривала робота без обслуговування підвищує економічність експлуатації
| Виконання: | тросовий зонд (ø 4 мм) / стрижневий зонд (ø 8 мм, ø 10 мм) |
| Діапазон вимірювання: | тросовий зонд до 32 м / стрижневий зонд до 4 м |
| Приєднання: | Фланці від DN 25, 1“, гігієнічні типи |
| Температура процесу: | -40 ... +150 °C |
| Тиск процесу: | -1 ... +16 бар (-100 ... +1600 кПа) |
| Точність виміру: | +/- 2 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vega |
| ⚙ Технічні характеристики | |
| Робочий тиск | -1 … +16 бар (-100 … +1600 кПа) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальні матеріали | Сипучі речовини, Рідини |
| Тип вимірювання | Мікрохвильові |
| вимірювана величина | Рівень |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 30 000 ₴



