
Рівнемір VEGAFLEX 82 для вимірювання легких та важких сипучих продуктів
від 15 000 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VEGAFLEX 82 призначений для вимірювання легких та важких сипучих продуктів будь-якого виду. Рівнемір забезпечує точні і надійні виміряні значення при будь-яких умовах застосування, включаючи сильне пилоутворення, конденсат або налипання. VEGAFLEX 82 - економічне рішення для вимірювання рівня.
Особливості
- Заводська установка значно спрощує пуск в експлуатацію
- Розширені діагностичні можливості забезпечують тривалу експлуатацію без обслуговування
- Укорачиваемые зонди спрощують проектування місць виміру
| Виконання: | змінний тросовий зонд (ø 4 мм, ø 6 мм, діаметр 11 мм) / змінний стрижневий зонд (ø 16 мм) |
| Діапазон вимірювання: | тросовий зонд до 75 м / стрижневий зонд до 6 м |
| Приєднання: | різьблення від G¾, ¾ NPT / фланець від DN 25, 1" |
| Температура процесу: | -40 ... +200 °C |
| Тиск процесу: | -1 ... +40 бар (-100 ... +4000 кПа) |
| Точність виміру: | +/- 2 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vega |
| ⚙ Технічні характеристики | |
| Температура процесу | -40... +200 °C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальні матеріали | Сипучі речовини, Рідини |
| Тип вимірювання | Мікрохвильові |
| вимірювана величина | Рівень |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 15 000 ₴



