Зовнішній дисплей для датчиків 4... 20 мА/HART VEGADIS 176 для панельного монтажа
18 583,20 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій VEGADIS 176 призначений для виносної індикації виміряних значень будь-яких стандартизованих токових ланцюгів 4... 20 mA. Пристрій не вимагає окремого джерела живлення.
Особливості
- П'ятининний 17-міліметровий дисплей із підсвіткою, настроювана індикація
- Надійна робота та широкі можливості застосування завдяки міцному корпусу з високим ступенем захисту з передньої сторони
- Мале падіння напруги <1 V дає змогу застосовувати пристрій у більшості струмових ланцюгів 4... 20 mA
| Індикація: | цифрова |
| Падіння напруги: | max. 1 V |
| Сигнал: | 4 … 20 mA |
| Датчики: | 4 … 20 mA пасивний. або актив. |
| Загальна температура: | -10 … +60 °C |
| Монтаж: | на панели |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vega |
| Характеристики дисплея | |
| Тип екрана панелі оператора | Монохромний |
| Кількість символів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 583,20 ₴



