


VEGABAR 87
від 10 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний перетворювач тиску VEGABAR 87 призначений для вимірювання тиску і рівня рідин і в'язких продуктів при високих температурах в хімічній, харчовій і фармацевтичній промисловості. VEGABAR 87 може мати найменші вимірювальні діапазони від 0,1 бар.
Особливості- Высочайшая надежность измерения, в том числе при быстро изменяющейся температуре процесса
- Стойкое к вакууму исполнение, эксплуатационная надежность
- Очень хорошая очищаемость и высокая химическая стойкость применяемых материалов
| Измерительная ячейка: | METEC® |
| Диаметр датчика: | 40 мм |
| Диапазон измерения: | 0 … +25 бар (0 … +2500 кПа) |
| Присоединение: | натяжной зажим, резьбовое соединение, резьба от G1½, 1½ NPT, фланец от DN 50, 2" |
| Температура процесса: | -12 … +100 °C |
| Класс точности: | 0,1 % |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальні матеріали | Рідини |
| Тип вимірювання | Гідростатичний |
| вимірювана величина | Рівень |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 000 ₴



