

Перетворювач тиску VEGABAR 81 із ізолювальною діафрагмою
від 15 000 ₴
- В наявності
- Код: vegabar-81
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач тиску VEGABAR 81 із ізолювальною діафрагмою призначений для вимірювання тиску та рівня. VEGABAR 81 з відповідними умовами процесу ізолювальної діафрагми забезпечує надійне вимірювання, зокрема й на агресивних і гарячих рідинах.
Особливості
- Різноманітні конфігурації виготовлення
- Надійне вимірювання за температур до 400 °C
- Надійне вимірювання незалежно від піноутворення і вбудованих конструкцій у ємності
| Вимірювальна комірка: | ізолювальна діафрагма |
| Діапазон: | -1 ... +1000 бар (-100 ... +100000 кПа) |
| Приєднання: | різь від G1⁄2, 1⁄2 NPT, фланці від DN 25, 1", гігієнічні типи |
| Температура процесу: | -90 ... +400 °С |
| Клас точності: | 0,2 % |
Перетворювач тиску VEGABAR 81 застосовується в будь-яких промислових галузях для вимірювання таких типів тиску.
- Надвисокий тиск
- Абсолютний тиск
- Вакуум
VEGABAR 81 призначений для вимірювання таких параметрів процесу:
- Тиск процесу
- Рівень

VEGABAR 81 призначений для вимірювання таких параметрів процесу:
- Тиск процесу
- Рівень

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні атрибути | |
| Діапазон вимірювання тиску | -1 ... 1000 бар |
| Точність вимірювання | 0,2 % |
| Вихід | Profibus PA, Foundation Fieldbus, 4 … 20 mA, 4 … 20 mA/HART - двопровідний, Modbus, Ведома електроніка для електронного диференційального тиску |
| Різьбове приєднання | ≥ G½, ≥ ½ NPT |
| Степінь захисту | IP66/IP68 (0,2 bar), IP66/IP67, IP66/IP68 (1 bar), IP66/IP68 (25 bar), IP69K |
| -1 ... 1000 бар | -90 ... 400 °C |
| Працьовий зв’ язок | ≥ DN25, ≥ 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 15 000 ₴
- Спосіб упаковки: Комплект постачання містить: • Перетворювач тиску VEGABAR 81 • Повітряні клапани, нарізні заглушки — залежно від виконання (див. гл. " Розміри")



