Safety barrier type 9001
від 10 619 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний бар'єр типу 9001 використовується для поділу іскробезпечних та неискробезопасных ланцюгів і ідеальний у поєднанні з пристроями формування сигналу без Ex.
Особливості- Безпечна розв'язка іскробезпечних струмових ланцюгів від искроопасных струмових ланцюгів
- Безпечна розв'язка іскробезпечних струмових ланцюгів від искроопасных струмових ланцюгів
- Простота монтажу на несучій рейці
| Застосування : | Одноканальний іскробезпечний бар'єр для передачі вимірювального струму |
| Датчики: | 4 ... 20 мА |
| Вхід і харчування: | 1 x Токовая цепь сигнала 4 … 20 mA |
| Выход: | 1 x 4 … 20 mA |
| Рабочее напряжение: | Через токовую петлю 4 … 20 mA |
| Монтаж: | На несущей рейке 35x7,5 по EN 50022 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 619 ₴



