PLICSMOBILE S81
від 15 928,50 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через сонячний модуль PLICSMOBILE S81 можуть заряджати акумулятори PLICSMOBILE B81 для живлення PLICSMOBILE T81.
Особливості- Економічне рішення для забезпечення роботи PLICSMOBILE з допомогою автоматичної зарядки акумулятора
- Проста установка стандартних сонячних панелей завдяки держателю модуля з кронштейном для кріплення на трубі
| Потужність: | 20 W |
| Max. напруга холостого ходу: | 22 V DC |
| Напруга при мах. потужності: | 17,82 V DC |
| Струм при мах. потужності: | 1,14 A |
| Max. струм короткого замикання: | 1,27 A |
| Розміри: | 662 x 299 x 35 mm (26.1 x 11.8 x 1.3 in) |
| Вага: | 2,7 кг (6 lbs) |
| Ступінь захисту: | IP 65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 15 928,50 ₴



