Пристрій захисту від перенапруг B62-36G
5 309,50 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій захисту від перенапруг B62-36G призначений для датчиків і пристроїв формування сигналу у двопровідній
технології 4... 20 mA/HART.
Особливості
технології 4... 20 mA/HART.
- Простота монтажу на несній рейці
- Висока надійність навіть із неприпустимі надмірними напруженнями
| Застосування: | Захист від перенапруг для 2-проводів. токових ланцюгів |
| Робоча напруга: | 9 … 36 V DC |
| Напруга спрацьовування: | 41 V |
| Монтаж: | На несній рейці |
| Температура довкілля: | -40... +60 °C (-40 … +140 °F) |
| Ступінь захисту: | IP 20/IP 65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Vega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 309,50 ₴



