Overvoltage protection B 62-30 W
5 309,50 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист лінії живлення і керування для струмових ланцюгів Profibus PA
- Висока експлуатаційна безпека навіть при неприпустимому підвищенні напруги
- Простота монтажу на несучій рейці
| Область застосування: | Кабелі живлення і сигналу пристроїв Profibus PA |
| Робоча напруга: | 9 ... 36 V DC |
| Напруга срабатыва - ня: | 41 V |
| Монтаж: | Монтаж на несучій рейці |
| Температура навколишнього середовища: | -40 ... +60 °C (-40 ... +140 °F) |
| Ступінь захисту: | IP 20 (окремо), IP 65 (вбудований) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 309,50 ₴



