Overvoltage protection B 61-300
від 5 309,50 ₴
- В наявності
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій захисту від перенапруг B61-300 призначений для датчиків і пристрій для формування сигналу з живленням від мережевої напруги.
Особливості- Висока експлуатаційна безпека навіть при неприпустимому підвищенні напруги
- Простота монтажу на несучій рейці
| Область застосування: | Датчики та пристрої формування сигналу з живленням від мережевої напруги |
| Робоча напруга: | 100 ... 300 V AC/DC |
| Напруга спрацьовування: | 500 V |
| Монтаж: | Несуча рейка |
| Температура навколишнього середовища: | -40 ... + 60 °C |
| Ступінь захисту: | IP 20/IP 65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 309,50 ₴



