Сигналізатор реле протоку серії EFS61 (Ensim)
19 114,10 ₴
- В наявності
- Код: EFS61
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сигналізатор реле протоку серії EFS61 (Ensim)
- Речовина: Рідина;
- Робоча температура: (-) 40 °C / (+) 300C;
- Максимальний робочий тиск: Maкс. 20 бар;
- Матеріал лопаті: 304 неірж. сталь;
- Матеріал перемикає: 304 неіржавка сталь
- Матеріал з'єднання: 304 неіржавка сталь;
- Матеріал стрижня лоп.: 304 неіржавка сталь;
- Матеріал корпусу: 304 Неіржавка сталь;
- З'єднання: 1'NPT позаш. різь;
- Ступінь захисту: IP 66;
Сигналізатор протоку EFS використовуються для контролю наявності протоку рідини в трубах. Коли протік рідини зупиняється або починається, лопатка активує мікроперемикач (NO/NC), у такий спосіб електричне обладнання захищене. Сигналізатор протоку підходить для використання в усіх типах неагресивних рідин.
Потік регулюється за допомогою гвинтового механізму. Користувачі можуть змінити налаштування відповідно до потреб процесу.
Виробництво: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | -40 °С |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 300 °С |
| Користувацькi характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 66 |
| Габаритні розміри | 90 мм x 150 мм x 200 мм |
| Робоча температура | (-) 40 °C / (+) 300 °C |
| З'єднання | 1 "NPT зовнішніх. різьба |
| Матеріал з'єднання | 304 нержавіюча сталь |
| Електричне з'єднання | M 20 x 1,5 мм2 |
| Робочий тиск | Максимально 20 Бар |
| Контакт | 15 A 250 VAC, NO / NC |
| Матеріал лопаті | 304 нержавіюча сталь |
| Речовина | Рідина |
| Матеріал перемикача | 304 нержавіюча сталь |
| Довжина лопатки | 304 нержавіюча сталь |
| Діаметр труби | Від 1 " до 8 " |
| Матеріал сильфона | 316 нержавіюча сталь |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 114,10 ₴



