Сигналізатор реле протоку серії EFS31
від 3 716,60 ₴
- Під замовлення
- Код: EFS31
Відправка з 10 травня 2026+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сигналізатор реле протоку серії EFS31
Сигналізатор протоку EFS використовуються для контролю витрати рідини в трубах. Коли витрата рідини зупиняється або починається, лопатка активує мікроперемикач (NO/NC), у такий спосіб електричне обладнання захищене. Сигналізатор протоку підходить для використання в усіх типах неагресивних рідин.
Переваги:
* Підходить для холодних і гарячих рідин.
* Герметичне вироблення.
Деталі:


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Габаритні розміри | 90 мм x 150 мм x 200 мм |
| Робоча температура | (-) 20 / (+) 90 C |
| З'єднання | 1 "NPT зовнішніх. різьба |
| Матеріал з'єднання | Латунь( MS56) |
| Електричне з'єднання | PG 13,5 |
| Робочий тиск | Максимально 10 Бар |
| Контакт | 15 A 250 VAC, NO / NC |
| Матеріал лопаті | 304 нержавіюча сталь |
| Речовина | Рідина |
| Матеріал перемикача | Оцинкована сталь |
| Довжина лопатки | Латунь(MS56) |
| Діаметр труби | Від 1 " до 8 " |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 716,60 ₴



