Сигналізатор реле тиску серії EPSs, неіржавка сталь
від 2 654,70 ₴
- Під замовлення
- Код: EPSs
Відправка з 10 травня 2026+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сигналізатор реледалення серії EPSs
Реле тиску EPS використовується для вимірювання й контролю тиску в лінії.
Сфери застосування:
Нагрівачі, охолоджувачі води, мастило тощо. Ідеальний варіант збирання — вертикальний.
Переваги:
* Висока точність
* Легко регульований
* Економний.
Принцип роботи
Усередині корпусу містяться стиснена пружина та діафрагма. Пружина та діафрагма рухаються під тиском через що спрацьовує контакт і дає інформацію про тиск. Коли тиск знизиться до встановленого значення, контакт повертається в попереднє положення.

Електричне з'єднання:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип виходу | Реле |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | метал - 0.2, пластик 0.1 |
| Вимірювальні матеріали | Гази, Рідини |
| Контакт | 1 x NO / NC |
| Максимальний тиск | 150% |
| Максимальний струм | 5A / 250 VAC |
| Матеріал діафрагми | Метал - Нержавіюча сталь, опціонально вітон, Пластик - NBR, опціонально вітон |
| Матеріал корпусу | Метал - Нержавіюча сталь 316, пластик - PP |
| Механічне з'єднання | ¼ BSP |
| Відносна вологість | 5-95% |
| Робоча температура | (-) 40 ... (+) 150 С(метал); (-) 25.... (+) 60 З (пластик) |
| Термін експлуатації | До 10.000.000 циклів (в залежності від робочого діапазону) |
| Ущільнювальне кільце | NBR |
| вимірювана величина | Тиск |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 654,70 ₴



