RFox модуль з 4x DI для беспотенциальныих контактів R-IB-0400B
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: TXN 132 04
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні характеристики
• Модуль з 4 входами для вимірювання стану пристрою з беспотенциальных контактів.
• Модуль реалізовано як стандартний пристрій передачі даних за допомогою радіомережі RFox.
• Механічна конструкція підходить для установки в стандартній монтажній коробці.
• Рекомендоване положення для установки - вертикальне, як зазначено на кришці.
• Підключення контактних вимикачів в будь конструкції, будь-які датчики, які сигналізують про свій стан у відсутність напруги, особливо датчики EZS, EPS і т. д.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес (кг) | 0.03 |
| Вхідний опір для закритого | Max. 100 Ω |
| Вхідний опір для відкритого | Min. 20 kΩ |
| Кількість входів | 4 беспотенциальных контакту |
| Максимальна температура зберігання | 70 |
| Мінімальна температура зберігання | -30 |
| Монтаж | В монтажну коробку під штукатурку |
| Передача сигналу | Двонаправлена передача сигналу з підтвердженням |
| Живлення від батареї | літієва батарея 1/2AA ER14250M |
| Робоча температура | 0 ÷ +70 °C |
| Відстань передачі сигналу | 30 м в закритому просторі, 100 м на відкритому просторі |
| Термін служби батареї | 2 роки |
| Ступінь забруднення ČSN EN60664-1:2004 | 2 |
| Ступінь захисту IP IEC 529 | IP 20 |
| Частота | 868,35 MHz |
| Електрична міцність | EN 60950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



