


Кутовий датчик серії INS 130
14 335,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: INS 130
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутовий датчик серії INS 130 з транзисторним або аналоговим входом
- Можливість вимірювати дві осі(XY)
- Вимірювання нахилу до ±90⁰
- Програмовані межі виміру
- Аналоговий вихід 0,1...10VDC або 4...20mA
- Програмований транзисторний вихід (≤ 300 mA)
- PNP Open Collector тип виходу
- Висока точність ±0.15⁰
- Проста установка
- Ступінь захисту IP67
- Малогабаритний і міцний металевий корпус
- Компактна конструкція





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | ≤ 300 mA |
| Матеріал корпусу | Металевий корпус |
| Живлення датчика | 12...24 V DC |
| Кількість осей | X(одинарна вісь) |
| Тип інклінометра | Похилий |
| Відносна вологість | %10...%90 |
| Вихідний сигнал датчика | PNP Open Collector |
| Діапазон робочих температур | -30°C ... +70 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вихідна напруга | ~(U-1) V |
| Дозвіл кута | ±0,05⁰ |
| Діапазон вимірювання | Програмований на 360⁰ інтервал, вимірювання між 30⁰(може працювати між 90⁰) |
| вимірювана величина | Кут |
| Вага | 0.2 кг |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 335,60 ₴



