



Потенціометричний датчик лінійних переміщень серії LF, односторонній хід штока, компактний розмір
від 4 322 ₴
- Готово до відправки
- Код: LF-100
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потенціометричний датчик лінійних переміщень серії LF, з одностороннім ходом штока для коротких переміщень
Потенциометрические датчики линейных перемещений серии LF предназначены для коротких перемещений. Они работают как абсолютные, поскольку они потенциометричные, что означает, что они не теряют своего положения при отключении питания.Его можно использовать для измерения линейных движений с одностороннего приводного стержня. Они не подвержены износу из-за линеаризованного проводящего пластикового сопротивления и специальных контактов, и работают в течение длительного времени с периодом жизнеобеспечения до 100 миллионов циклов. Оскільки вони змінюють лінійний опір з допомогою спеціальних методів, вони роблять стабільні і точні вимірювання кожен раз.
- Потенціометричний принцип виміру
- Діапазон вимірювань від 10 до 150 mm mm
- Висока роздільна здатність
- Термін служби – до 100 мільйонів циклів
- Висока швидкість переміщення – 5 м/с
- Відхилення від лінійності % 0.6
- Односторонній хід штока
- Шарнірне зчленування для протидії поперечної навантаженні




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Діапазон изменерения | 10 мм |
| Діапазони виміру | 10мм -150мм |
| Конструктивні особливості | Односторонній хід штока |
| Матеріал корпусу | -20...85 °C |
| Матеріал штока | Нержавіюча сталь |
| Харчування | Макс. 42 V DC |
| Підключення | 4 pin конектор DIN43650 |
| Резистивний елемент | Струмопровідний пластик |
| Опір | 5кОм |
| Опір резистора | 5кОм або 10 кОм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 322 ₴



