Тросовий поцентиометрический датчик серії AWP 904, високий захист від зовнішнього середовища
від 12 742,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тросовий поцентиометрический датчик серії AWP 904, високий захист від зовнішнього середовища
Потенціометр серії AWP 904 перетворює лінійне рух в потенціометричний вихід. AWP 904 легко використовується в зовнішніх середовищах із ступенем захисту IP67 або IP68(опціонально). Також існує можливість додаткового виводу на пристрої, що дає можливість отримувати два різних вихідних сигнали з одного перетворювача. Є різні довжини ходу до 3700 мм, використовувані в різних застосуваннях, таких як кранові системи, деревообробні і мармурові машини, автоматизація виробництва, медичні пристрої, робототехніка і основна промислова техніка.
- Довжина вимірювання від 1.000 мм до 3700 мм
- Опція додаткового виводу
- Компактний дизайн
- Міцний трос із нержавіючої сталі
- Макс. швидкість 0,5 м/с
- Ступінь захисту IP67
- Ударо/вібростійкий
- Корпус з анодованого алюмінію


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опір | 5кОм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вих. Сигнал | потенціометричний, аналоговий 4-20 mA, аналоговий 0-10 V DC |
| Довжина кабелю | 3M, 5M, 10M або роз'єм S12 |
| Довжина ходу | від 1000мм до 3700 мм |
| Лінійність | ± 0,25 % |
| Макс. Швидкість | 0,5 м/c |
| Віднесення. Вологість | 10 % ... 90 % |
| Харчування | Макс. 42 V DC |
| Робоча темп. | - 40 ... +85 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 12 742,80 ₴



