Оптичний лінійний енкодер серії ALS5
12 955,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALS5-400 mm
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичный лінійний енкодер серії ALS5 з повнорозмірним корпусом, діапазон вимірювання від 50 до 1000мм
ALS - оптичні датчики лінійних переміщень. Система захищена від пилу, механічних частинок і бризк і призначена для автоматизації верстатів. Захищені датчики з високою вібростійкою доступні в усьому діапазоні довжин до 1000 мм.
- Оптичний датчик лінійного переміщення
- Скляна шкала
- 5 надійних шарикопідшипників.
- Одинарний або подвійний захисний ущільнювач
- Висока роздільна здатність - до 1 мкм
- Сигнал 5 V DC TTL квадратичний або 1 Vpp синусоїда
- Простий монтаж
- Вимірювання довжини від 50 мм до 1000 мм
- Швидкість переміщення 60 м/хв


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість переміщення | 60 м/хв |
| Нульова мітка | 1 нульова мітка кожні 50 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Температура зберігання | -40 ... +55°C |
| Крок растру / Період сигналу | 20 мкм |
| Діапазон вимірювання | від 50 до 1000 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 ... +50°C |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Довжина кабелю | 3 м армований кабель(до 500мм) 5м армований кабель(від 550 до 1000мм) |
| Стабільність | ± 1 пульс |
| Клас точності | ± 10 мкм |
| Харчування | 5 VDC |
| Дозвіл (мкм) | 1 мкм, 5 мкм або синусоїдальний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 955,10 ₴



