


Датчик нахилу INS 110
14 335,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: INC 110 SERIES V-A 2
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик нахилу серії INS 110
- Можливість вимірювання двох осей(XY)
- Чотири різних параметра настройки A: X= ±2 ⁰ Y= ±3⁰; B: X= ±1.5⁰ Y= ±1.5⁰; C: X= ±1.5⁰ Y= ±3⁰; D: X= ±2 ⁰ Y= ±2⁰;
- Вихід перемикання (≤ 300 mA)
- PNP Open Collector тип виходу
- Висока точність ±0.15⁰
- Можливість вказати точку 0⁰
- Простий монтаж
- Ступінь захисту IP67
- Малогабаритний і міцний металевий корпус
- Компактна конструкція





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.2 г |
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | ≤ 300 mA |
| Матеріал корпусу | Металевий корпус |
| Живлення датчика | 12...30 V DC |
| Кількість осей | XY(Подвійна вісь) |
| Тип інклінометра | Похилий |
| Відносна вологість | %10...%90 |
| Діапазон робочих температур | -30°C ... +70 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вихідна напруга | ~(U-1) V |
| Дозвіл кута | ±0,05⁰ |
| вимірювана величина | Кут |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 335,60 ₴



