Тросовий потенціометричний датчик серії AWP 220, малогабаритний, трос із нержавіючої сталі
від 12 742,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (44) 344-16-04
Office - +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тросовий потенціометричний датчик серії AWP 220, малогабаритний, трос із нержавіючої сталі
Серія AWP - тросові потенціометричні датчики положення, які перетворять лінійне переміщення в значення опору. Складаються з прецизійного обертального потенціометра, намоточно/размоточного пристрою, сталевого троса. Датчики виробляються в діапазонах вимірювання від 300 до 2750 мм Інша довжина троса, з'єднувального кабелю або типу підключення (конектор), проводиться під замовлення.
- Довжина вимірювання від 1000 мм до 5,700 мм
- Діаметр нержавіючого сталевого троса 0,5 мм
- Макс. харчування 42V
- Міцний трос із нержавіючої сталі
- Потенціометричний вихід
- 0-10 VDC аналоговий вихід
- Токовий вихід 4-20 мА
- Макс. швидкість 0,5 м/с
- Ударо/вібростійкий



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опір | 5кОм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Довжина кабелю | 3M, 5M, 10M або роз'єм S16 і S23 |
| Довжина ходу | від 1000мм до 4800 мм |
| Лінійність | ± 0,25 % |
| Макс. Швидкість | 0,5 м/c |
| Віднесення. Вологість | 10 % ... 90 % |
| Харчування | Макс. 42 V DC |
| Робоча темп. | - 25 ... +85 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 12 742,80 ₴



