Інкрементальний оптичний енкодер ARC S 58, виступаючий вал, затискний фланець
від 3 542 ₴
- Готово до відправки
- Код: ARC/ARS-S-58-2048-PP-3
- +380 (68) 166-16-01Kyivstar
- +380 (95) 166-16-01Vodafone
- +380 (99) 313-21-25Office
Ці датчики використовуються у виробничих установках, підйомниках, роботах, графопостроителях, обрізних верстатах, ливарних машинах, поворотних двухкоординатных столах, верстатах з ЧПУ та в іншому обладнанні для вимірювання положення або кута.
Датчики ATEK SENSOR обеспечивают все функции, требуемые от энкодера. Компания ATEK SENSOR является признанным лидером в области устройств позиционного управления и предлагает самый полный выбор энкодеров, разработанных с учетом ваших потребностей. Изделия проверенных временем торговых марок ATEK SENSOR обеспечат соответствие требованиям любых процессов с тяжелыми, облегченными или промышленными условиями.
• Оптична система виміру
• Вимірювання дискретних збільшень
• Діаметр корпусу 58
• Дозвіл до 5 000 імпульсів
• Діаметр вала 6 мм, 8 мм або 10 мм
• Гніздо або кабельний висновок
• Можливе виготовлення за індивідуальним замовленням
• Енкодер з оптимальною вартістю

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATEK Sensor Technologies |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр корпусу(мм) | 58 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| вимірювана величина | Кутове переміщення |
| Діапазон дозволу | Від 60 до 5000 імпульсів |
| Вихідний струм | 100 mA max. (на кожен канал) |
| Підключення | 5 або 8 x 0,14 mm2 екранований кабель |
| Максимально допустима швидкість обертання (об./мін.) | 6000 |
| Діапазон робочих температур | -20...85 °C |
| Частота | 300 кГц |
| Струм живлення | 50 mA номінальний |
| Тип вихідного сигналу | Push-Pull, TTL, HTL, HPL, OCL |
| Температура штока | -40...100°C |
- Ціна: від 3 542 ₴








